РАСПИЛ ЛДСП как заделать сколы после РАСПИЛа.

Будівництво, ремонт

Типові та індивідуальні проекти будинків

Типові та індивідуальні проекти будинків

Перед початком будівництва заміського будинку або котеджу необхідно розробити проект. До цього етапу необхідно поставитися з усією відповідальністю, адже від проекту залежить весь подальший процес будівництва.

Існують і вже готові проекти особняків. Всі вони розроблені відповідно з жорсткими вимогами надійності і безпеки. Всі нові готові проекти обов'язково враховують сучасні тенденції в будівництві будинків. Проекти бувають типові та індивідуальні.

Індивідуальні проекти зазвичай розробляються з безпосередньою участю власника майбутнього будинку. У ньому можна врахувати все: від кількості мешканців будинку до способу життя сім'ї. Індивідуальний проект завжди дорожче типового, але з його допомогою можна повністю втілити всі задуми та дизайнерські рішення.

Типові або готові проекти будинків значно дешевше індивідуальних. Вони дозволяють у найкоротші терміни розпочати будівництво котеджу, але і в них можна вносити коригування за бажанням замовника. Типові проекти зручні для тих, у кого немає можливості витрачати свій час на самостійне або індивідуальне планування.

У проектах заміських будинків підготовляється детальний план будинку, який відповідає всім запитам замовника. Котедж, побудований за проектом, який підготовлений фахівцями буде відповідати всім нормам і правилам, які гарантують надійну експлуатацію будинку. У процесі розробки проекту важливо враховувати клімат місцевості, особливості грунту, висоту залягання грунтових вод, а також інші нюанси ділянки. Також дуже важливим буде вдалий підбір матеріалів для будівництва будинку.

Проектування будинків і котеджів відбувається в два етапи:

1. Створення ескізу будинку. На цьому етапі закладаються архітектурні та планувальні рішення будинку. Визначається його висота, товщина стін, план розташування кімнат, інших приміщень і внутрішніх сходів, а також підвал і горище.
2. Створення робочого проекту. Відбувається визначення конструктивних рішень будівництва: товщина фундаменту і його глибина, кількість необхідної арматури для його закладки, несуча здатність конструкцій. У цьому проекті плануються інженерні системи будинку.

У процесі проектування необхідно врахувати і благоустрій прилеглої до будинку території, враховується і потреба у воді, теплі, електриці.